logo

Aynı anda tüm mahallelerde seçmen taraması yapıldı

Aynı anda tüm mahallelerde seçmen taraması yapıldı

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı ve İlçe Yöneticileriyle Birlikte Aynı Anda Tüm Mahallede Gerçekleşen Seçmen Taramasında Tüm Mahalle İrtibat Bürolarını Ziyaret Ederek Çalışmaları Yakından Takip Etti.

Başkan Durak ve Yanındaki Heyetle Birlikte Mahalle Seçim Koordinasyon Merkezlerine Yaptığı Ziyaretlerde Eksikleri Tespit Ederek Giderilmesi İçin Talimat Verdi. Bazı Mahalle Başkanlıkların Yerlerini Daha Ferah Daha Çok Halkla İç İçe Olması İçin Yeni Mekan Tasisi İçinde Bizzat Kendisi İlgilendi.

Seçim Çalışmaları Hakkında Açıklamalarda Bulunan Suat Durak, Tüm Mahalle Başkanlarımız Mahalle SKM Başkanlarımız Meclis Üyelerimiz Kadın Kollarımız Gençlik Kollarımız ve Mahalleden Sorumlu İlçe Yöneticilerimizden Oluşan Geniş Ekibimizle Birlikte Tüm Mahallelerimizde Aynı Anda Seçmen Taraması Yapıyoruz. Seçmen Taramasına Önem Veriyoruz Sandık Sandık Bütün Seçmenlerimize Ulaşıp Onların Hayır Duasını Alıp ve 24 Haziran’da Türkiye İçin Tüm Bu Coğrafya İçin Yeni Bir Zafer İçin Yollardayız. Bu Çalışmalar Neticesinde Tuzla’da Cumhur İttifakıyla Beraber Yüzde 61 Oyla İstanbul’umuza ve Tuzlamıza Olan Sevdamızı Taçlandırmak İstiyoruz İfadelerini Kullandı.