logo

Arkadaşım Max için geri sayım başladı – Tıkla İzle

Arkadaşım Max için geri sayım başladı – Tıkla İzle

Özellikle çocukların heyecanla beklediği ‘Arkadaşım Max’ için geri sayım başladı. Yapımcılığını Focus Filmin yaptığı yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği Arkadaşım Max filmi 7 Haziran’da vizyona giriyor.

BİR ÇOCUK VE KÖPEĞİN DOSTLUĞU KONU EDİLİYOR

7 yaşında bir çocuk ile MAX adlı bir köpeğin dostluğunu anlatan film, hem tarzı hem de bütçesi ile Türk sinemasında bir ilke imza atacak. İlk defa bir çocuk filmi, Hollywood yapımlarıyla yarışmak üzere bu yaz vizyona girecek.

Filmin İki ayrı versiyon olarak hazırlanan afişleri, Paris’te yaşayan ünlü tasarımcı Alican Doğramacı imzası taşıyor.

Film’in Yönetmeni Murat Şeker ise oldukça heyecanlı ve umutlu : “Aklımda bir çocuk filmi yönetmek vardı, bir senaryo yazıyordum, Nilgün Sağyaşar bana projesinden söz edince çok heyecanlandım. Bir köpek ile çalışmak önceleri beni tedirgin etmiş olsa da sonra işimin oldukça kolay olduğunu gördüm. Bunun nedeni de Max’in son derece uysal ve yetenekli olmasıdır. Oldukça zeki bir köpek olmasından dolayı çekimler sırasında hiçbir zorluk yaşamadık. Öyle ki kritik sahnelerde kullanmak üzere Universal Stüdyoları’nda çalışmış iki uzmana yaptırdığımız makete bile gerek kalmadı. Arkadaşım Max, bütün çocukların severek izleyeceği bir film oldu.”