logo

EMNİYETTE TERFİLER BELLİ OLDU

EMNİYETTE TERFİLER BELLİ OLDU

Emniyet Teşkilatında Bin 843 Personel, Bir Üst Rütbeye Terfi Ettirildi.
Emniyet Genel Müdürlüğünden Yapılan Yazılı Açıklamada, Yüksek Değerlendirme Kurulu ve Merkez Değerlendirme Kurulunca Yürütülen Rütbe Terfi İşlemlerine Dair Alınan Kararların Belli Olduğu Kaydedildi.
Buna Göre, 223 Personel 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne, 307 Personel 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne, 167 Personel 4. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne, 106 Personel Emniyet Amirliğine, 93 Personel Başkomiserliğe ve 947 Personel Komiserliğe Terfi Ettirildi.

 

TUZLA EMNİYET MÜDÜRÜ MÜSLÜM KAHRAMAN
2015 Eylül Ayında Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğüne Atanan Müslüm Kahraman Başarılı Operasyonlar ve 15 Temmuz Darbe Teşebbüsünde Dik Duruşu İle Tuzlada Siyasi Partiler Sivil Toplum Kuruluşları ve Özellikle Tuzla Halkı Tarafından Takdir Ediliyor. İçişleri Bakanlığı ve İstanbul Emniyeti Müdürü de Çalışmalarında ve Tuzla’daki Asayişten Memnun Olunca 19 Ocak 2017 Yılında Yapılan Terfi Sonucunda 3.Sınıf Emniyet Müdürü Olan Kahraman Başarılı Çalışmalarına Devam Ederek Açıklanan Terfiler Sonrasında 3.Sınıf Emniyet Müdürlüğünden, 2.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne Terfi Etti.

Etiketler: » » »