Son Dakika
Partiler, titizlikle hazırladıklar milletvekili aday listelerini dün itibariyle Yüksek Seçim Kuruluna Teslim ettiler.Listeler kimileri için beklenen, kimileri içinse süprizlere gebe oldu.Özellikle biz Tuzlalılar için ilçemiz adına bizi kimlerin temsil edeceğini sizlerle paylaşalım:
Adalet ve Kalkınma Partisi
Fuat KİNSİZ
Semanur KOÇAL
Cumhuriyet Halk Partisi
Hasan UZUNYAYLA
Nuray ÇEPNİ
İyi Parti
Adil ERKOÇ
Saadet Partisi
Resul KILIÇ
Vatan Partisi
Yılmaz ERSEZER
Hakların Demokratik Partisi
Kemal İŞLER
Partilerin İstanbul 1. Bölge Adayları ise Şöyle:
Adalet ve Kalkınma Partisi
BERAT ALBAYRAK
NURETTİN CANİKLİ
MUSTAFA ATAŞ
EROL KAYA
VEDAT DEMİRÖZ
RAVZA KAVAKCI KAN
OSMAN BOYRAZ
İSMET UÇMA
MİHRİMAH BELMA SATIR
AHMET BERAT ÇONKAR
HULUSİ ŞENTÜRK
MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT
EYÜP ÖZSOY
SERKAN BAYRAM
FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN
ŞEYMA DÖĞÜCÜ
AZMİ EKİNCİ
HURŞİT YILDIRIM
ALİ SEVİNÇ
TUĞBA ERCAN
SABRİ BALAMAN
ESMA ERSİN
MUSTAFA MİCAN
AHMET ÖZDİNÇ
İBRAHİM İLCİ
SEMANUR KOÇAL
RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ
FİDAN ERDOĞAN AVŞAR
FEYZULLAH TUNA
FUAT KİNSİZ
AHMET AYHAN KAYAOĞLU
SİNEM DEMİR
MUHAMMET ALİ KUMRU
LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU
OKTAY TAN
Cumhuriyet Halk Partisi
İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU
MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
ONURSAL ADIGÜZEL
FETHİ AÇIKEL
GÜRSEL TEKİN
İLHAN KESİCİ
OĞUZ KAAN SALICI
MAHMUT TANAL
SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ
HÜSEYİN EMRE BAĞCE
MUSTAFA OKTAY AKSU
HASAN UZUNYAYLA
MUSTAFA ÖZTAŞKIN
TAHSİN USTA
HÜSEYİN SAĞ
BERİL ÖNER
YÜKSEL TAŞKIN
HASAN BASRİ ÖZBEK
DENİZ DOĞAN GÜNAY
ERTAN AKSOY
NURAY ÇEPNİ
DUYGU ÇELİK
ARZU ÖZALP
PINAR UZUN
TUBA TORUN
ALİ RIZA YILDIRIM
YÜCEL OTO
MURAT CİRAV
MELİS TİMUR
EMRE AKKUŞ
ÇETİN DÜZCE
AYLİN SARITAŞ
GAZİ KARAKURT
TİMUÇİN GÜLTEKİN
İyi Parti
HAYRETTİN NUHOĞLU
AHMET ÇELİK
YAVUZ AĞIRALİOĞLU
MERAL ALEMDAR
YÜCEL COŞKUN
ONUR AYDIN
MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
EMİNE KÜÇÜKALİ
ADİL ERKOÇ
ARİF TEVETOĞLU
DURSUN ÇOLAK
SULTAN NESLİHAN SEVEN
OĞUZ SARUL
MİTHAT BORA BULUT
NAZLI ASPAY CEBECİ
OKTAY ERÇAKAR
ŞENTÜRK DEMİRAL
FUAT ONBAŞILI
KUBİLAY PEYİK
HİLAL TUNCER
UFUK ÜNAL
SAYGIN ÖZYILDIRIM
MEHMET ALİ ÖZDEMİR
SEVGİ ŞAHİN
BARIŞ TAVLAŞOĞLU
TUBA ALAYLI
AYSEL KIRALİ
YELDA GARGUN
MURAT AĞIREL
ONUR HANLIOĞLU
ÖNDER FARUK PARMAK
BÜLENT ASLAN
YÜKSEL KARAÇAM
YÜKSEL BAT
CANER YILMAZ
Milliyetçi Hareket Partisi
EDİP SEMİH YALÇIN
İZZET ULVİ YÖNTER
MEHMET BÜLENT KARATAŞ
NEVZAT ÜNLÜTÜRK
GÜLBEYHAN SAYLAĞ
HATİCE AKKAYA
AHMET TURAN HOCAOĞLU
MEHMET FATİH ÖZDEMİR
ABDULAZİZ AYDOĞDU
ZEKİ YUSUFOĞLU
MÜCAHİT GÜNGÖR
KAMİL AYIRIM
MURAT ŞAHİN
CİHAN TUFAN
MUSTAFA AKGÜN
ÖMER FARUK GÜNGÖR
YUNUS EMRE DURMUŞ
ALİ YILMAZ
FATİH KAYA
ŞÜKRÜ ŞİMŞEK
HAKAN ARIKAYA
İSMAİL BÜYÜKKAYIKÇI
SALİH BALAK
HAKAN YILMAZ
KADİR CAN KARATAŞ
HAKAN YALÇIN
FATİH DEĞİRMENCİ
TARIK TOPÇUOĞLU
YILMAZ TİRYAKİ
ŞAHİN GÜRZ
CEM ÖZKAVCI
YUSUF ÇİFTÇİ
HASAN DEMİR
NURETTİN TURAN
CÜNEYT ILGİN
SAADET PARTİSİ
1 ABDULLAH SEVİM
2 YILMAZ BAYAT
3 DİCLE ŞİT
4 AHMET TÜRKCAN
5 MEHMET ALİ ÖZGÜR
6 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU
7 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU
8 ABDULHALİM MEŞE
9 CEM KAYA KARATÜN
10 ALEV SEZEN
11 ADEM BOZ
2 FEHİM HAVA
13 YUSUF YÜKSEL
14 ŞEREF KAÇMAZ
15 RESUL KILIÇ
16 ABDÜLKADİR ARSLAN
17 AHMET BARAN
18 AYSUN BAYRAKTAR
19 RECEP KARAKOÇ
20 FAHRETTİN COŞKUN
21 FESİH TAYBAR
22 MUSTAFA KOCABEY
23 TURGUT DANACI
24 ALİ KEMAL DERİN
25 GONCA NUR ASLAN
26 MUHAMMET DUMAN
27 MUAMMER KOÇ
28 HALİL İBRAHİM
29 NAFİYE SAÇI
30 ERDOĞAN USLU
31 MURAT ÇEKER
32 SELAHATTİN ASLAN
33 HAKAN AKTAŞ
34
35
Hakların Demokratik Partisi
PERVİN BULDAN
MUSA PİROĞLU
ERKAN BAŞ
EROL KATIRCIOĞLU
SEMA UÇAR
ATİLA ÖZDOĞAN
SULTAN KARASU
TUNCAY GÖKÇE
AYLİN HACALOĞLU
EMRE SARIGÜL
ERTAN HAMİTOĞLU
ŞEHRİBAN ALKIŞ
İSHAK KARAKAŞ
YAŞAR MERAL ÇAKICI
RECEP YILMAZ
NURULLAH İŞLEK
CANSU İREM KALENDER
KUVVET İHSAN LORDOĞLU
ENGİN ARAS
MİHRİBAN DENİZ NAR
SERVET GÜNGÖRDÜ
IRMAK DUMLUPINAR
EYLEM SARUCA
MURAT GÜLENER
TÜLAY AYDIN
VEYSİ YAKLAV
GÜNAY KARAOĞLAN
ALYA AKKUŞ
İLHAN ÇELİK
MELEKFER BORAK TURGUT
MEHMET KARASLAN
KEMAL İŞLER
DÜRDANE BULGAN
EMİNE KARAASLAN ATEŞ
SABRİ AHI
Vatan Partisi
MUSTAFA İLKER YÜCEL
HACER ŞULE PERİNÇEK
GÜNİZİ DİZDAR
FATOŞ GÜDEN
SARPER ÖZSAN
FERİD İLSEVER
OSMAN ERBİL
UĞURCAN YARDIMOĞLU
MUZAFFER ÜNSALDI
ORÇUN CEYLANDAĞ
İSMAİL HAKKI AKTOK
GÜLŞAH AKYILDIRIM
UĞUR ÇETİNKAYA
İBRAHİM OKAN ÖZKAN
ŞENCAN BAYRAMOĞLU
NAMIK KEMAL KOÇ
ALTAN TÜFEKÇİ
CEMAL IŞIK
HAKAN EKİZ
YILMAZ ERSEZER
MEHMET DÖLEK
MİNE HACIOSMANOĞLU
GÜRBÜZ ÇUHADAR
SELÇUK PEKACAR
MELTEM GÜRSOY SIRT
TÜZİN TÜFEKÇİ
HİMMET KIRIK
ALPAY TUĞLU
ALİ DUMAN
GÖKSEL ÇOBAN
FUAT YILDIZ
BORA ÇELİK
EREN ÖZTÜRK
ENES ESATOĞLU
MEHMET ORHAN ŞENOĞLU
BENZER HABERLER