logo

Tuzla Tapu Müdürlüğü’ne Çifte Ödül

Tuzla Tapu Müdürlüğü’ne Çifte Ödül

tuzla-tapu-mudurlugu-ne-cifte-odul-4650382_oTapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürlüğü, Tuzla Tapu Müdürlüğü’nü kalite yönetim belgesi ve teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürlüğü, 2012 yılında yaptığı incelemelerin ardından Tuzla Tapu Müdürlüğü’nü TSE 9001-2008 kalite yönetim belgesine, Tuzla Tapu Müdürü Murat Yiğit‘i de, vatandaş ve çalışan memnuniyeti, şeffaf, dürüst, yenilikçi yönetim anlayışı nedeniyle teşekkür belgesi almaya layık buldu. Tuzla Tapu Müdürlüğü’nün ödülleri, Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel ve Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı M.Yıldırım Baran’ın da katıldığı programda verildi.

Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı M.Yıldırım Baran, Tuzla‘daki modernizasyonun çok hızlı tamamlandığını belirterek, bu sürece destek veren Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı‘ya teşekkür etti.

Aldıkları belgenin önemini bildiklerini belirten Tuzla Tapu Müdürü Murat Yiğit de, ödülü kazanırken gösterdikleri performansı arttırarak sürdüreceklerini söyledi.

“BELGEYE YAKIŞIR HİZMET SUNULUYOR”

Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel, bu ödülde pay sahibi olarak anılmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinen Çelikel, “Tuzla Belediyesi olarak üzerimize düşen konularda görev ve yardıma her zaman hazırız. Tapu Müdürlüğümüz de bu belgeye yakışır hizmetler sunmaktadır. Devamının da geleceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ise programda yaptığı konuşmada devletin kamu hizmetinde değişim ve anlayışının hizmetleri daha nitelikli hale getirdiğini söyledi. Kaymakam Heybet, “Tapu Müdürlüğümüzdeki hizmet kalitesini sadece bölge müdürlüğünün belgelerinde değil, vatandaşımızın memnuniyetin de görüyoruz. Bu başarı, her şeyin bittiği anlamına gelmez. Kalite anlayışı ve sürekliliği büyük önem taşıyor” dedi.

Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdürlüğü’nün kalite yönetim ve teşekkür belgeleri, Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ve Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı M.Yıldırım Baran tarafından Tuzla Tapu Müdürü Murat Yiğit‘e verildi.(haberler.com)