logo

Tuzla Zabıtası Her Alanda Şampiyon

Tuzla Zabıtası Her Alanda Şampiyon

zabita-haftasi-2Tuzla Belediyesi 16. Geleneksel Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası’nın şampiyonu olan Zabıta Müdürlüğü futbol alanında olduğu kadar Zabıtacılık ve denetim konusunda da şampiyonluğa koşuyor.

Son yıllarda sayısı her geçen gün artan gıda   ürünlerinin piyasaya sürümü ve raflarda kalım süresi tüketici için bir endişe yaratırken çoğu il ve ilçemiz bu sorundan şikayet ediyor.Son kullanım tarihi geçmiş gıdaları raflardan alıp tüketen vatadaşlar gıda zehirlenmesi vb. birçok tehlike yaşarken Tuzla Zabıtası’nın göstermiş olduğu itinalı çalışma Tuzlalı vatandaşları bu gibi risklerden koruyor.

Ayrıca Halk Pazarlarının kurulduğu günlerde teftişe çıkan Tuzla Zabıta ekipleri, halk sağlığına tehlike yaratabilecek ürünleri topluyor ve seyyar satıcılar konusunda taviz vermiyor.Hal böyleyken Ziya Atmaca önderliğindeki Tuzla Zabıta ekipleri her alanda şampiyon olackmış gibi duruyor.

Son olarak Zabıtanın bu başarısının yanında vatandaşların tüketecekleri ürünlerin son kullanma tarihlerine bakmaları ve bilinçli tüketici olmaları sağlık açısından büyük bir önem arz ediyor.

541938_519806814706932_1609046727_nzabita-haftasi-3

 

Etiketler: » »